Ağaçlarda Yaprak Saplarının Dibindeki Filiz bulmacada nedir?

Ağaçlarda Yaprak Saplarının Dibindeki Filiz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaçlarda Yaprak Saplarının Dibindeki Filiz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaçlarda Yaprak Saplarının Dibindeki Filiz“ sorusuna cevap olarak “NACİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz açıklaması, bulmaca ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz, sözlükte ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz, sözlükte ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz ne, bulmaca soruları ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz, bulmacada ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz, sözlük ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz, ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz, ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz nedir, bulmaca çözümü ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz, bulmaca sözlüğü 'ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz', ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz ne demek, ağaçlarda yaprak saplarının dibindeki filiz tanımı