Ağaçların Kabuğundan Sızarak Pıhtılaşan Besi Suyu bulmacada nedir?

Ağaçların Kabuğundan Sızarak Pıhtılaşan Besi Suyu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaçların Kabuğundan Sızarak Pıhtılaşan Besi Suyu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaçların Kabuğundan Sızarak Pıhtılaşan Besi Suyu“ sorusuna cevap olarak “BAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu açıklaması, sözlük ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu, bulmaca sözlüğü 'ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu', ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu tanımı, bulmacada ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu, ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu ne demek, ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu, bulmaca soruları ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu, ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu nedir, bulmaca çözümü ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu, sözlükte ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu ne, bulmaca ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu, sözlükte ağaçların kabuğundan sızarak pıhtılaşan besi suyu