Ağaçların Gövdesinde Oluşan Yeşil Renkli Otumsu Bitki bulmacada nedir?

Ağaçların Gövdesinde Oluşan Yeşil Renkli Otumsu Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaçların Gövdesinde Oluşan Yeşil Renkli Otumsu Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaçların Gövdesinde Oluşan Yeşil Renkli Otumsu Bitki“ sorusuna cevap olarak “KÖKÇE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki ne, bulmacada ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki, ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki tanımı, bulmaca soruları ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki, sözlük ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki, bulmaca sözlüğü 'ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki', ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki, bulmaca çözümü ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki, sözlükte ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki, ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki ne demek, bulmaca ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki, ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki nedir, ağaçların gövdesinde oluşan yeşil renkli otumsu bitki açıklaması