Ağaçların Dayanıklı İç Kısmı bulmacada nedir?

Ağaçların Dayanıklı İç Kısmı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaçların Dayanıklı İç Kısmı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaçların Dayanıklı İç Kısmı“ sorusuna cevap olarak “ABLAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı ne, ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı açıklaması, bulmaca çözümü ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı, bulmaca soruları ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı, sözlükte ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı, ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı nedir, ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı ne demek, bulmacada ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı, ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı, ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı tanımı, bulmaca sözlüğü 'ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı', sözlük ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı, bulmaca ağaçların dayanıklı i̇ç kısmı