Ağaç Kesildikten Sonra Geriye Kalan Kurumuş Kök bulmacada nedir?

Ağaç Kesildikten Sonra Geriye Kalan Kurumuş Kök“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaç Kesildikten Sonra Geriye Kalan Kurumuş Kök” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaç Kesildikten Sonra Geriye Kalan Kurumuş Kök“ sorusuna cevap olarak “KOFOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök, ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök, bulmaca sözlüğü 'ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök', bulmaca çözümü ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök, ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök açıklaması, ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök tanımı, sözlük ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök, sözlükte ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök ne, bulmaca soruları ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök, bulmacada ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök, ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök nedir, sözlükte ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök, ağaç kesildikten sonra geriye kalan kurumuş kök ne demek