Ağaç Gövdesinden Oyulan Su Yalağı bulmacada nedir?

Ağaç Gövdesinden Oyulan Su Yalağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaç Gövdesinden Oyulan Su Yalağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaç Gövdesinden Oyulan Su Yalağı“ sorusuna cevap olarak “AĞZAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ağaç gövdesinden oyulan su yalağı, sözlükte ağaç gövdesinden oyulan su yalağı, ağaç gövdesinden oyulan su yalağı tanımı, bulmaca soruları ağaç gövdesinden oyulan su yalağı, ağaç gövdesinden oyulan su yalağı nedir, ağaç gövdesinden oyulan su yalağı açıklaması, sözlük ağaç gövdesinden oyulan su yalağı, ağaç gövdesinden oyulan su yalağı ne demek, sözlükte ağaç gövdesinden oyulan su yalağı ne, bulmaca sözlüğü 'ağaç gövdesinden oyulan su yalağı', bulmaca çözümü ağaç gövdesinden oyulan su yalağı, bulmacada ağaç gövdesinden oyulan su yalağı, ağaç gövdesinden oyulan su yalağı