Ağaç Gövdesinden Ayırarak Koparılmış Büyük Dal bulmacada nedir?

Ağaç Gövdesinden Ayırarak Koparılmış Büyük Dal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaç Gövdesinden Ayırarak Koparılmış Büyük Dal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaç Gövdesinden Ayırarak Koparılmış Büyük Dal“ sorusuna cevap olarak “AYIRTMAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal tanımı, bulmaca sözlüğü 'ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal', ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal nedir, sözlük ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal, bulmaca soruları ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal, ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal, sözlükte ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal ne, ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal açıklaması, sözlükte ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal, bulmacada ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal, bulmaca çözümü ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal, ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal ne demek, bulmaca ağaç gövdesinden ayırarak koparılmış büyük dal