Ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara bulmacada nedir?

Ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara“ sorusuna cevap olarak “AFT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara', ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara açıklaması, bulmaca ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara, ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara tanımı, bulmacada ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara, bulmaca soruları ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara, sözlükte ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara ne, sözlük ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara, ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara ne demek, bulmaca çözümü ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara, ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara nedir, sözlükte ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara, ağız mukozasında görülen ve “pamukçuk” da denilen yüzeysel yara