Ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne bulmacada nedir?

Ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne“ sorusuna cevap olarak “DÖLEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne, ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne, bulmacada ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne, sözlükte ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne ne, ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne açıklaması, bulmaca soruları ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne, ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne ne demek, ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne tanımı, bulmaca çözümü ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne, sözlükte ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne, ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne nedir, bulmaca ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne, bulmaca sözlüğü 'ağır cisimleri bir yerden başka bir yere kaydırmak ve özellikle deniz tekne'