Açılıp Kapanabilen Yüzeylerden Oluşan İki Parçalı Resim bulmacada nedir?

Açılıp Kapanabilen Yüzeylerden Oluşan İki Parçalı Resim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Açılıp Kapanabilen Yüzeylerden Oluşan İki Parçalı Resim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Açılıp Kapanabilen Yüzeylerden Oluşan İki Parçalı Resim“ sorusuna cevap olarak “DİPTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

sözlük açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim, açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim ne demek, bulmaca sözlüğü 'açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim', açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim açıklaması, bulmaca çözümü açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim, açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim nedir, bulmacada açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim, bulmaca soruları açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim, sözlükte açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim, bulmaca açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim, açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim tanımı, sözlükte açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim ne, açılıp kapanabilen yüzeylerden oluşan i̇ki parçalı resim