Açık yer ya da kalabalık korkusu bulmacada nedir?

Açık yer ya da kalabalık korkusu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Açık yer ya da kalabalık korkusu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Açık yer ya da kalabalık korkusu“ sorusuna cevap olarak “AGORAFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

açık yer ya da kalabalık korkusu tanımı, sözlükte açık yer ya da kalabalık korkusu ne, bulmaca açık yer ya da kalabalık korkusu, sözlük açık yer ya da kalabalık korkusu, bulmaca çözümü açık yer ya da kalabalık korkusu, bulmaca sözlüğü 'açık yer ya da kalabalık korkusu', açık yer ya da kalabalık korkusu nedir, bulmacada açık yer ya da kalabalık korkusu, açık yer ya da kalabalık korkusu, sözlükte açık yer ya da kalabalık korkusu, açık yer ya da kalabalık korkusu açıklaması, açık yer ya da kalabalık korkusu ne demek, bulmaca soruları açık yer ya da kalabalık korkusu