5.yüzyılda İstanbul Patriği Nestorios'un kurduğu bir Hıristiyan mezhebi bulmacada nedir?

5.yüzyılda İstanbul Patriği Nestorios'un kurduğu bir Hıristiyan mezhebi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “5.yüzyılda İstanbul Patriği Nestorios'un kurduğu bir Hıristiyan mezhebi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “5.yüzyılda İstanbul Patriği Nestorios'un kurduğu bir Hıristiyan mezhebi“ sorusuna cevap olarak “NASTURİLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi nedir, bulmaca soruları 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi, sözlük 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi, 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi, bulmaca 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi, bulmaca sözlüğü '5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi', bulmaca çözümü 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi, bulmacada 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi, sözlükte 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi ne, sözlükte 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi, 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi tanımı, 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi açıklaması, 5.yüzyılda i̇stanbul patriği nestoriosun kurduğu bir hıristiyan mezhebi ne demek