Şili Ve Arjantin'de Mapuçeler Tarafından Konuşulan Bir Araukanya Dili bulmacada nedir?

Şili Ve Arjantin'de Mapuçeler Tarafından Konuşulan Bir Araukanya Dili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şili Ve Arjantin'de Mapuçeler Tarafından Konuşulan Bir Araukanya Dili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şili Ve Arjantin'de Mapuçeler Tarafından Konuşulan Bir Araukanya Dili“ sorusuna cevap olarak “MAPUDUNGUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili tanımı, sözlükte şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili ne, şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili ne demek, bulmaca soruları şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili, sözlük şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili, sözlükte şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili, bulmaca çözümü şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili, bulmacada şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili, bulmaca sözlüğü 'şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili', şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili açıklaması, şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili, şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili nedir, bulmaca şili ve arjantinde mapuçeler tarafından konuşulan bir araukanya dili