Şifalı Otları İnceleyen Bilim Dalı bulmacada nedir?

Şifalı Otları İnceleyen Bilim Dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şifalı Otları İnceleyen Bilim Dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şifalı Otları İnceleyen Bilim Dalı“ sorusuna cevap olarak “HERBOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı açıklaması, şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı, bulmaca çözümü şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı, sözlükte şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı ne, bulmaca soruları şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı, sözlükte şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı, bulmaca sözlüğü 'şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı', şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı ne demek, şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı tanımı, sözlük şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı, şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı nedir, bulmacada şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı, bulmaca şifalı otları i̇nceleyen bilim dalı