Şekeri çok bir tür yer elması bulmacada nedir?

Şekeri çok bir tür yer elması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şekeri çok bir tür yer elması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şekeri çok bir tür yer elması“ sorusuna cevap olarak “BADAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

şekeri çok bir tür yer elması tanımı, şekeri çok bir tür yer elması nedir, bulmaca şekeri çok bir tür yer elması, sözlükte şekeri çok bir tür yer elması ne, sözlükte şekeri çok bir tür yer elması, bulmaca sözlüğü 'şekeri çok bir tür yer elması', şekeri çok bir tür yer elması ne demek, şekeri çok bir tür yer elması açıklaması, bulmaca soruları şekeri çok bir tür yer elması, bulmaca çözümü şekeri çok bir tür yer elması, şekeri çok bir tür yer elması, sözlük şekeri çok bir tür yer elması, bulmacada şekeri çok bir tür yer elması