Şarabın Sürahiye Süzülerek Tortularından Arındırma İşlemi bulmacada nedir?

Şarabın Sürahiye Süzülerek Tortularından Arındırma İşlemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şarabın Sürahiye Süzülerek Tortularından Arındırma İşlemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şarabın Sürahiye Süzülerek Tortularından Arındırma İşlemi“ sorusuna cevap olarak “DECANTİNG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi ne, sözlükte şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi, şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi nedir, şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi açıklaması, sözlük şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi, bulmaca sözlüğü 'şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi', şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi, bulmaca soruları şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi, şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi tanımı, bulmacada şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi, şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi ne demek, bulmaca şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi, bulmaca çözümü şarabın sürahiye süzülerek tortularından arındırma i̇şlemi