Şanlıurfa'nın Bir İlçesi bulmacada nedir?

Şanlıurfa'nın Bir İlçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 10 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şanlıurfa'nın Bir İlçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şanlıurfa'nın Bir İlçesi“ sorusuna cevap olarak “AKÇAKALE”, “BİRECİK”, “BOZOVA”, “CEYLANPINARI”, “HALFETİ”, “HARRAN”, “HİLVAN”, “SİVEREK”, “SURUÇ”, “VİRANŞEHİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı10
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı24

Anahtar Kelimeler:

sözlükte şanlıurfanın bir i̇lçesi, bulmaca soruları şanlıurfanın bir i̇lçesi, bulmaca sözlüğü 'şanlıurfanın bir i̇lçesi', şanlıurfanın bir i̇lçesi, bulmaca çözümü şanlıurfanın bir i̇lçesi, şanlıurfanın bir i̇lçesi tanımı, şanlıurfanın bir i̇lçesi açıklaması, bulmacada şanlıurfanın bir i̇lçesi, bulmaca şanlıurfanın bir i̇lçesi, sözlükte şanlıurfanın bir i̇lçesi ne, sözlük şanlıurfanın bir i̇lçesi, şanlıurfanın bir i̇lçesi ne demek, şanlıurfanın bir i̇lçesi nedir