Şanlıurfa Yöresine Özgü Bir Halk Oyunu bulmacada nedir?

Şanlıurfa Yöresine Özgü Bir Halk Oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şanlıurfa Yöresine Özgü Bir Halk Oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şanlıurfa Yöresine Özgü Bir Halk Oyunu“ sorusuna cevap olarak “ABRAVİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu', bulmacada şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu, şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu açıklaması, şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu nedir, şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu tanımı, bulmaca şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca çözümü şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu, şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu ne demek, sözlükte şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu, sözlük şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu, şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte şanlıurfa yöresine özgü bir halk oyunu ne