Şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü bulmacada nedir?

Şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü“ sorusuna cevap olarak “HEZL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü', şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü tanımı, sözlük şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü, bulmaca soruları şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü, bulmaca şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü, şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü açıklaması, bulmaca çözümü şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü, bulmacada şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü, şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü ne demek, sözlükte şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü, sözlükte şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü ne, şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü nedir, şaka ve mizah öğeleri taşıyan divan edebiyatı nazım türü