Şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma bulmacada nedir?

Şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma“ sorusuna cevap olarak “LAEDRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma açıklaması, bulmaca sözlüğü 'şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma', şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma tanımı, şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma nedir, şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma ne demek, bulmacada şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma, sözlükte şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma, sözlük şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma, şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma, sözlükte şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma ne, bulmaca çözümü şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma, bulmaca şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma, bulmaca soruları şairi bilinmeyen yapıtların altına yazılan kısaltma