Şaşlık Ya Da Ambliyopi Gibi Görme Bozuklluklarının Egzersiz Yoluyla Düzeltilmesini Amaçlayan Bilim Dalı bulmacada nedir?

Şaşlık Ya Da Ambliyopi Gibi Görme Bozuklluklarının Egzersiz Yoluyla Düzeltilmesini Amaçlayan Bilim Dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şaşlık Ya Da Ambliyopi Gibi Görme Bozuklluklarının Egzersiz Yoluyla Düzeltilmesini Amaçlayan Bilim Dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şaşlık Ya Da Ambliyopi Gibi Görme Bozuklluklarının Egzersiz Yoluyla Düzeltilmesini Amaçlayan Bilim Dalı“ sorusuna cevap olarak “ORTOPTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

sözlük şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı, şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı açıklaması, bulmaca şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı, bulmacada şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı, bulmaca soruları şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı, bulmaca çözümü şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı, şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı, sözlükte şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı, şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı ne demek, sözlükte şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı ne, şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı nedir, bulmaca sözlüğü 'şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı', şaşlık ya da ambliyopi gibi görme bozuklluklarının egzersiz yoluyla düzeltilmesini amaçlayan bilim dalı tanımı