İzotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı bulmacada nedir?

İzotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İzotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İzotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı“ sorusuna cevap olarak “HİPOTONİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı nedir, sözlük i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı, i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı açıklaması, bulmaca i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı, bulmaca soruları i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı, bulmacada i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı, bulmaca sözlüğü 'i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı', sözlükte i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı, i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı, bulmaca çözümü i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı, i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı ne demek, i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı tanımı, sözlükte i̇zotonik sıvıdan daha düşük osmotik basınca sahip olan sıvı ne