İzmir'in Buca İlçesinde Bir Mağara bulmacada nedir?

İzmir'in Buca İlçesinde Bir Mağara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İzmir'in Buca İlçesinde Bir Mağara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İzmir'in Buca İlçesinde Bir Mağara“ sorusuna cevap olarak “DEREÇALI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara açıklaması, i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara ne demek, sözlük i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara, i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara tanımı, bulmaca i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara, bulmaca soruları i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara, i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara, i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara nedir, bulmaca çözümü i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara, bulmaca sözlüğü 'i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara', bulmacada i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara, sözlükte i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara ne, sözlükte i̇zmirin buca i̇lçesinde bir mağara