İzmir'in İlçesi Urla'nın Eski Adı bulmacada nedir?

İzmir'in İlçesi Urla'nın Eski Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İzmir'in İlçesi Urla'nın Eski Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İzmir'in İlçesi Urla'nın Eski Adı“ sorusuna cevap olarak “KLAZOMENDİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı, bulmacada i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı, bulmaca çözümü i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı, sözlükte i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı ne, bulmaca soruları i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı, i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı tanımı, i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı nedir, i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı açıklaması, sözlük i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı, bulmaca i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı, i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı, bulmaca sözlüğü 'i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı', i̇zmirin i̇lçesi urlanın eski adı ne demek