İzmir’in ilçesi Urla’nın eski adı bulmacada nedir?

İzmir’in ilçesi Urla’nın eski adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İzmir’in ilçesi Urla’nın eski adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İzmir’in ilçesi Urla’nın eski adı“ sorusuna cevap olarak “KLAZOMENDİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı, sözlük i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı, i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı ne demek, bulmaca çözümü i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı, bulmaca sözlüğü 'i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı', sözlükte i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı, bulmaca i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı, i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı açıklaması, bulmacada i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı, sözlükte i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı ne, i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı, i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı nedir, i̇zmir’in ilçesi urla’nın eski adı tanımı