İzmir’in Buca ilçesinde bir mağara bulmacada nedir?

İzmir’in Buca ilçesinde bir mağara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İzmir’in Buca ilçesinde bir mağara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İzmir’in Buca ilçesinde bir mağara“ sorusuna cevap olarak “DEREÇALI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara', i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara, bulmaca i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara, sözlükte i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara ne, i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara tanımı, bulmaca çözümü i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara, i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara ne demek, i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara nedir, i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara açıklaması, bulmacada i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara, sözlük i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara, bulmaca soruları i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara, sözlükte i̇zmir’in buca ilçesinde bir mağara