İtalyan Rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci bulmacada nedir?

İtalyan Rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İtalyan Rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İtalyan Rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci“ sorusuna cevap olarak “DONATELLO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

sözlük i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci, bulmacada i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci, i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci açıklaması, bulmaca çözümü i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci, bulmaca i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci, bulmaca sözlüğü 'i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci', i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci nedir, sözlükte i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci ne, i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci tanımı, i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci, i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci ne demek, bulmaca soruları i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci, sözlükte i̇talyan rönesans sanatçılarının en büyüklerinden sayılan ünlü heykelci