İtalya’ya özgü bir tür peynir bulmacada nedir?

İtalya’ya özgü bir tür peynir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İtalya’ya özgü bir tür peynir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İtalya’ya özgü bir tür peynir“ sorusuna cevap olarak “ROMANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

i̇talya’ya özgü bir tür peynir açıklaması, i̇talya’ya özgü bir tür peynir nedir, sözlük i̇talya’ya özgü bir tür peynir, bulmaca çözümü i̇talya’ya özgü bir tür peynir, bulmacada i̇talya’ya özgü bir tür peynir, sözlükte i̇talya’ya özgü bir tür peynir ne, i̇talya’ya özgü bir tür peynir, bulmaca soruları i̇talya’ya özgü bir tür peynir, sözlükte i̇talya’ya özgü bir tür peynir, bulmaca i̇talya’ya özgü bir tür peynir, i̇talya’ya özgü bir tür peynir ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇talya’ya özgü bir tür peynir', i̇talya’ya özgü bir tür peynir tanımı