İtalya ve Balkan yarımadaları arasındaki denizin adı bulmacada nedir?

İtalya ve Balkan yarımadaları arasındaki denizin adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İtalya ve Balkan yarımadaları arasındaki denizin adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İtalya ve Balkan yarımadaları arasındaki denizin adı“ sorusuna cevap olarak “ADRİYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı, sözlükte i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı, sözlük i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı, sözlükte i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı ne, i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı nedir, bulmacada i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı, i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı ne demek, bulmaca soruları i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı, i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı açıklaması, i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı, bulmaca çözümü i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı, bulmaca sözlüğü 'i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı', i̇talya ve balkan yarımadaları arasındaki denizin adı tanımı