İstemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal bulmacada nedir?

İstemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İstemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İstemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal“ sorusuna cevap olarak “MİYOTONİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal tanımı, bulmacada i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal, sözlük i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal, bulmaca i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal, sözlükte i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal ne, i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal nedir, i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal ne demek, i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal açıklaması, bulmaca çözümü i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal, bulmaca sözlüğü 'i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal', i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal, bulmaca soruları i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal, sözlükte i̇stemli kasların kasıldıktan sonra gevşemede gecikerek uzun süre gergin kal