İstanbul'un Bir İlçesi bulmacada nedir?

İstanbul'un Bir İlçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 39 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İstanbul'un Bir İlçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İstanbul'un Bir İlçesi“ sorusuna cevap olarak “ADALAR”, “ARNAVUTKÖY”, “ATAŞEHİR”, “AVCILAR”, “BAĞCILAR”, “BAHÇELİEVLER”, “BAKIRKÖY”, “BAŞAKŞEHİR”, “BAYRAMPAŞA”, “BEŞİKTAŞ”, “BEYKOZ”, “BEYLİKDÜZÜ”, “BEYOĞLU”, “BÜYÜKÇEKMECE”, “ÇATALCA”, “ÇEKMEKÖY”, “ESENLER”, “ESENYURT”, “EYÜP”, “FATİH”, “GAZİOSMANPAŞA”, “GÜNGÖREN”, “KADIKÖY”, “KAĞITHANE”, “KARTAL”, “KÜÇÜKÇEKMECE”, “MALTEPE”, “PENDİK”, “SANCAKTEPE”, “SARIYER”, “SILE”, “SİLİVRİ”, “SULTANBEYLİ”, “SULTANGAZİ”, “ŞİŞLİ”, “TUZLA”, “ÜMRANİYE”, “ÜSKÜDAR”, “ZEYTİNBURNU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı39
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı22

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü i̇stanbulun bir i̇lçesi, sözlükte i̇stanbulun bir i̇lçesi, bulmaca sözlüğü 'i̇stanbulun bir i̇lçesi', i̇stanbulun bir i̇lçesi açıklaması, sözlük i̇stanbulun bir i̇lçesi, sözlükte i̇stanbulun bir i̇lçesi ne, i̇stanbulun bir i̇lçesi nedir, bulmaca soruları i̇stanbulun bir i̇lçesi, bulmaca i̇stanbulun bir i̇lçesi, bulmacada i̇stanbulun bir i̇lçesi, i̇stanbulun bir i̇lçesi ne demek, i̇stanbulun bir i̇lçesi, i̇stanbulun bir i̇lçesi tanımı