İsrail yapımı hafif makineli tüfek bulmacada nedir?

İsrail yapımı hafif makineli tüfek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İsrail yapımı hafif makineli tüfek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İsrail yapımı hafif makineli tüfek“ sorusuna cevap olarak “UZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

i̇srail yapımı hafif makineli tüfek, sözlükte i̇srail yapımı hafif makineli tüfek, i̇srail yapımı hafif makineli tüfek tanımı, i̇srail yapımı hafif makineli tüfek ne demek, sözlük i̇srail yapımı hafif makineli tüfek, i̇srail yapımı hafif makineli tüfek açıklaması, bulmacada i̇srail yapımı hafif makineli tüfek, bulmaca i̇srail yapımı hafif makineli tüfek, bulmaca soruları i̇srail yapımı hafif makineli tüfek, bulmaca çözümü i̇srail yapımı hafif makineli tüfek, i̇srail yapımı hafif makineli tüfek nedir, sözlükte i̇srail yapımı hafif makineli tüfek ne, bulmaca sözlüğü 'i̇srail yapımı hafif makineli tüfek'