İspanya'da Sulama Yoluyla Yapılan Tarım bulmacada nedir?

İspanya'da Sulama Yoluyla Yapılan Tarım“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İspanya'da Sulama Yoluyla Yapılan Tarım” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İspanya'da Sulama Yoluyla Yapılan Tarım“ sorusuna cevap olarak “HUERTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım, bulmaca sözlüğü 'i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım', sözlük i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım, sözlükte i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım ne, i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım tanımı, sözlükte i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım, bulmaca soruları i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım, i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım açıklaması, bulmaca i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım, bulmacada i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım, i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım nedir, i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım, i̇spanyada sulama yoluyla yapılan tarım ne demek