İslamiyetten sonra gelişen Farsça bulmacada nedir?

İslamiyetten sonra gelişen Farsça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İslamiyetten sonra gelişen Farsça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İslamiyetten sonra gelişen Farsça“ sorusuna cevap olarak “DERİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

i̇slamiyetten sonra gelişen farsça, i̇slamiyetten sonra gelişen farsça nedir, i̇slamiyetten sonra gelişen farsça açıklaması, sözlükte i̇slamiyetten sonra gelişen farsça ne, bulmaca çözümü i̇slamiyetten sonra gelişen farsça, bulmaca i̇slamiyetten sonra gelişen farsça, bulmaca sözlüğü 'i̇slamiyetten sonra gelişen farsça', sözlükte i̇slamiyetten sonra gelişen farsça, i̇slamiyetten sonra gelişen farsça tanımı, sözlük i̇slamiyetten sonra gelişen farsça, bulmaca soruları i̇slamiyetten sonra gelişen farsça, i̇slamiyetten sonra gelişen farsça ne demek, bulmacada i̇slamiyetten sonra gelişen farsça