İslam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu bulmacada nedir?

İslam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İslam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İslam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu“ sorusuna cevap olarak “DİYET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu, i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu ne demek, bulmaca çözümü i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu, sözlükte i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu, bulmaca i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu, sözlük i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu, i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu nedir, i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu tanımı, i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu açıklaması, bulmaca soruları i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu, bulmacada i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu, bulmaca sözlüğü 'i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu', sözlükte i̇slam hukukuna göre öldürme ve yaralamalarda suçlunun ödemek zorunda olduğu ne