İskenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı bulmacada nedir?

İskenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İskenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İskenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı“ sorusuna cevap olarak “YARIKKAYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı nedir, bulmaca soruları i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı, bulmaca i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı, sözlükte i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı ne, bulmaca sözlüğü 'i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı', i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı, bulmacada i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı, bulmaca çözümü i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı, i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı tanımı, i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı ne demek, sözlükte i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı, sözlük i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı, i̇skenderun’a özgü bir fırtınanın yerel adı açıklaması