İskenderin Ölümünden Sonra Ona En Yakın Olan Komutanlarına Verilen Ad bulmacada nedir?

İskenderin Ölümünden Sonra Ona En Yakın Olan Komutanlarına Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İskenderin Ölümünden Sonra Ona En Yakın Olan Komutanlarına Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İskenderin Ölümünden Sonra Ona En Yakın Olan Komutanlarına Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DİADOKH”, “DİADOKHOİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad, sözlükte i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad, sözlükte i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad ne, i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad, i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad tanımı, sözlük i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad, bulmaca soruları i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad, bulmaca çözümü i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad, bulmaca i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad, i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad açıklaması, i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad', i̇skenderin ölümünden sonra ona en yakın olan komutanlarına verilen ad nedir