İskeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü bulmacada nedir?

İskeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İskeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İskeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü“ sorusuna cevap olarak “DOSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü, bulmaca soruları i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü, sözlük i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü, sözlükte i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü, i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü, i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü ne demek, i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü', i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü nedir, i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü açıklaması, bulmaca çözümü i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü, bulmacada i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü, sözlükte i̇skeleye yanaşan teknelere girip çıkmayı sağlayan tahta köprü ne