İskambil kağıtlarında karoya verilen ad bulmacada nedir?

İskambil kağıtlarında karoya verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İskambil kağıtlarında karoya verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İskambil kağıtlarında karoya verilen ad“ sorusuna cevap olarak “DİNERİ”, “ORYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad, i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad nedir, sözlükte i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad ne, i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad ne demek, i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad, i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad tanımı, bulmaca i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad, sözlük i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad, bulmaca çözümü i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad, bulmaca sözlüğü 'i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad', bulmaca soruları i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad, sözlükte i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad, i̇skambil kağıtlarında karoya verilen ad açıklaması