İri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi bulmacada nedir?

İri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi“ sorusuna cevap olarak “DEVEGÖZÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi, bulmaca soruları i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi, sözlükte i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi, i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi nedir, sözlük i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi, i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi', bulmacada i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi, bulmaca çözümü i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi, sözlükte i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi ne, i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi tanımı, bulmaca i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi, i̇ri ve yuvarlak taneli bir üzüm cinsi açıklaması