İri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi bulmacada nedir?

İri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi“ sorusuna cevap olarak “HAFIZALİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi', i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi tanımı, sözlükte i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi, i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi nedir, i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi, bulmaca soruları i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi, sözlükte i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi ne, bulmaca i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi, i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi açıklaması, bulmacada i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi, sözlük i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi, bulmaca çözümü i̇ri ve altın sarısı renginde taneleri olan bir üzüm cinsi