İranlılar'ın kutsal saydıkları bir bitki bulmacada nedir?

İranlılar'ın kutsal saydıkları bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İranlılar'ın kutsal saydıkları bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İranlılar'ın kutsal saydıkları bir bitki“ sorusuna cevap olarak “HOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki', i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki ne demek, sözlük i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki, bulmacada i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki, i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki açıklaması, bulmaca i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki, i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki tanımı, bulmaca soruları i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki, i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki nedir, sözlükte i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki ne, sözlükte i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki, i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki, bulmaca çözümü i̇ranlıların kutsal saydıkları bir bitki