İranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki bulmacada nedir?

İranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki“ sorusuna cevap olarak “HOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlük i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki, sözlükte i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki ne, bulmaca soruları i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki, i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki nedir, bulmacada i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki, sözlükte i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki, bulmaca sözlüğü 'i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki', i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki, i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki tanımı, bulmaca i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki, i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki ne demek, bulmaca çözümü i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki, i̇ranlılar’ın kutsal saydıkları bir bitki açıklaması