İran'da Sasani Hükümdarlarına Verilen Unvan bulmacada nedir?

İran'da Sasani Hükümdarlarına Verilen Unvan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İran'da Sasani Hükümdarlarına Verilen Unvan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İran'da Sasani Hükümdarlarına Verilen Unvan“ sorusuna cevap olarak “KISRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan', i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan ne demek, bulmaca soruları i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan, i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan açıklaması, bulmaca i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan, bulmacada i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan, bulmaca çözümü i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan, sözlükte i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan, sözlükte i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan ne, sözlük i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan, i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan, i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan tanımı, i̇randa sasani hükümdarlarına verilen unvan nedir