İran takviminde güneş yılının sekizinci ayı bulmacada nedir?

İran takviminde güneş yılının sekizinci ayı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İran takviminde güneş yılının sekizinci ayı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İran takviminde güneş yılının sekizinci ayı“ sorusuna cevap olarak “ABAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı, i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı tanımı, i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı ne demek, sözlükte i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı ne, bulmaca i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı, sözlük i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı, sözlükte i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı, bulmaca çözümü i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı, i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı', bulmaca soruları i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı, i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı, i̇ran takviminde güneş yılının sekizinci ayı nedir