İpekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş bulmacada nedir?

İpekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İpekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İpekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş“ sorusuna cevap olarak “ABANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş ne demek, sözlükte i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş, bulmaca soruları i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş, sözlük i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş açıklaması, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş tanımı, bulmaca çözümü i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş, bulmacada i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş nedir, bulmaca sözlüğü 'i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş', sözlükte i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş ne, bulmaca i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz ve ağır kumaş