İpe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem bulmacada nedir?

İpe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İpe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İpe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem“ sorusuna cevap olarak “DİŞİNDİRİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem, i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem nedir, i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem ne demek, sözlük i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem, i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem', bulmacada i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem, bulmaca çözümü i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem, sözlükte i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem ne, i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem, bulmaca soruları i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem, i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem açıklaması, bulmaca i̇pe ilmik atarak hayvanın ağzına takılan gem