İnsanların Ya Da Dilin Tek Bir Kökenden Türediğine İnanan Düşünce Sistemi bulmacada nedir?

İnsanların Ya Da Dilin Tek Bir Kökenden Türediğine İnanan Düşünce Sistemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnsanların Ya Da Dilin Tek Bir Kökenden Türediğine İnanan Düşünce Sistemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnsanların Ya Da Dilin Tek Bir Kökenden Türediğine İnanan Düşünce Sistemi“ sorusuna cevap olarak “MONOGENESİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi ne demek, i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi nedir, i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi, bulmacada i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi, bulmaca çözümü i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi, sözlükte i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi ne, bulmaca soruları i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi, bulmaca i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi, bulmaca sözlüğü 'i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi', i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi tanımı, i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi açıklaması, sözlük i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi, sözlükte i̇nsanların ya da dilin tek bir kökenden türediğine i̇nanan düşünce sistemi