İnsanda B tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı bulmacada nedir?

İnsanda B tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnsanda B tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnsanda B tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı“ sorusuna cevap olarak “HBV” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı açıklaması, sözlükte i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı ne, bulmaca i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı, bulmaca soruları i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı, i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı tanımı, i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı', bulmaca çözümü i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı, bulmacada i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı, sözlük i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı, sözlükte i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı, i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı, i̇nsanda b tipi hepatite neden olan virüsün kısaltılmış adı nedir