İnsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek bulmacada nedir?

İnsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek“ sorusuna cevap olarak “ULTRASONOGRAFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek, i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek nedir, bulmaca soruları i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek, bulmacada i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek, bulmaca i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek, i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek açıklaması, bulmaca sözlüğü 'i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek', sözlükte i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek ne, sözlük i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek, sözlükte i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek, i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek tanımı, i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek ne demek, bulmaca çözümü i̇nsan vücudunun iç organlarını ve olası patolojik değişimlerini incelemek